G3VM-401G(TR)
G3VM-401G(TR)
Omron Electronics
en stock: 2 550
Commande min: 250
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
Description +
Search Keywords: G3VM401G
  • Référence:
    G3VM-401G
    EAR99
    400
  • Output Type:
    AC
  • Maximum Output Voltage:
    400 V
  • Maximum Output Current:
    0.12 A
    DC
  • Input Voltage:
    1.3 V