DS4E-M-DC12V
MEC Relays
Electromechanical Relay - 4PDT - 2A - 12 VDC - 360 Ohm - Through Hole.
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +