WDR-480-24
MEAN WELL
AC/DC Industrial DIN rail power supply - Output 24VDC at 20A - metal case - Ultra wide input 180-550VAC for single and 3-phase ...
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
AC/DC Industrial DIN rail power supply - Output 24VDC at 20A - metal case - Ultra wide input 180-550VAC for single and 3-phase mains network.
Search Keywords: WDR48024
  • fournisseur:
    MEAN WELL
  • Référence:
    WDR-480-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    WDR-480
  • Efficiency:
    92(Typ) %
  • AC Input Voltage:
    180 to 550 V
  • DC Input Voltage:
    254 to 780 V