SDR-480-48
MEAN WELL
AC/DC Industrial DIN rail power supply - Output 48VDC at 10A - 480W - Metal casing - Ultra slim width 85.5mm.
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SDR48048
  • fournisseur:
    MEAN WELL
  • Référence:
    SDR-480-48
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • Family:
    SDR-480
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Efficiency:
    94(Typ) %
  • Dimension:
    85.5 x 128.5 x 125.2 mm