RSP-320-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@6.7A - 321.6W.
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RSP32048
  • fournisseur:
    MEAN WELL
  • Référence:
    RSP-320-48
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V