PCD-60-2400B
MEAN WELL
AC/DC LED Power Sply - Const Curr - 60W - Fixed:25 Vdc @ 2,400mA - Dim: AC Line Phase Cut
Description +
Search Keywords: PCD602400B
  • Référence:
    PCD-60-2400B
  • Maximum Output Power:
    60 W
  • Output Voltage Range:
    15.0 to 25.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    2,400 mA (2.4 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 45 °C