PCD-60-1750B
MEAN WELL
AC/DC LED Powr Sply - Const Curr - 59.5W - Fixed: 34 Vdc @ 1,750mA - Dim: AC Line Phase Cut
Description +
Search Keywords: PCD601750B
  • Référence:
    PCD-60-1750B
  • Maximum Output Power:
    59 W
  • Output Voltage Range:
    20.0 to 34.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    1,750 mA (1.75 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 45 °C