PCD-40-1050B
MEAN WELL
AC/DC LED Powr Sply - Const Curr - 39.9W - Fixed: 38 Vdc @ 1,050mA - Dim: AC Line Phase Cut
Description +
Search Keywords: PCD401050B
  • Référence:
    PCD-40-1050B
  • Maximum Output Power:
    39 W
  • Output Voltage Range:
    22.0 to 38.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    1,050 mA (1.05 A)
  • Minimum AC Input Voltage:
    180
  • Maximum AC Input Voltage:
    295
  • Operating Temperature:
    -30 to 50 °C