PCD-25-350A
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 20.3W - Dim: 60 Vdc (OC) @ 350mA - Dim: AC Line Phase Cut
Description +
Search Keywords: PCD25350A
  • Référence:
    PCD-25-350A
  • Maximum Output Power:
    20 W
  • Output Voltage Range:
    40.0 to 58.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    350 mA (0.35 A)
  • Minimum AC Input Voltage:
    90
  • Maximum AC Input Voltage:
    135
  • Operating Temperature:
    -30 to 60 °C