NPF-200V-24
MEAN WELL
200W Constant Current/Voltage LED Power Supply - 24V - 8.3A - Class II - IP67 - O/P - 3 in1 Dimming
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 12/31/2026
Description +