NPF-200-48
MEAN WELL
200W Constant Current/Voltage LED Power Supply - 48V - 4.17A - Class II - IP67 - O/P
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +