LPF-90D-54
MEAN WELL
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr/Volt - 90.18W - Fixd: 54 Vdc @ 1,670mA - Dim: 1-10Vdc/PWM/Resist
Description +
Search Keywords: LPF90D54
  • Référence:
    LPF-90D-54
  • Dimming:
    1 to 10 Vdc/PWM/Resistance
  • Maximum Output Power:
    90 W
  • Output Voltage Range:
    32.4 to 54.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    1,670 mA (1.67 A)
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C