LPF-25D-20
MEAN WELL
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr/Volt - 25W - Fixd: 20 Vdc @ 1,250mA - Dim: 1-10Vdc/PWM/Resist
Description +
Search Keywords: LPF25D20
  • Référence:
    LPF-25D-20
  • Dimming:
    1 to 10 Vdc/PWM/Resistance
  • Maximum Output Power:
    25 W
  • Output Voltage Range:
    11.0 to 20.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    1,250 mA (1.25 A)
  • Operating Temperature:
    -35 to 70 °C