- LPF-25D-12
LPF-25D-12
MEAN WELL
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr/Volt - 25.2W - Fixd:12 Vdc @ 2,100mA - Dim: 1-10Vdc/PWM/Resist
Description
Search Keywords: LPF25D12
fournisseur:MEAN WELL
Référence:LPF-25D-12
Output Type:Fixed, Dimmable
Dimming:1 to 10 Vdc/PWM/Resistance
Maximum Output Power:25 W
Output Voltage Range:6.6 to 12.0 Vdc
Maximum Output Current:2,100 mA (2.1 A)
Operating Temperature:-35 to 70 °C