C201368A-332NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 3.3mH @ 10kHz - 6.0A - DCR: 0.029 ohms
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +