C201367A-222NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 2.2mH @ 10kHz - 9.0A - DCR: 0.014 ohms
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +