VPR10F7.5
Honeywell
Res Wirewound 7.5 Ohm 5% 10W ±100ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VPR10F75
  • fournisseur:
    Honeywell
  • Référence:
    VPR10F7.5
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    10 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    7.5 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C