UJ-2C-S-A-24-FT
Hasco Relays
Electromechanical Relay 24VAC 184Ohm 10A DPDT (43x21.5x41.4)mm Top Flange Power Relay
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +