71ADF30-01-1-AJN
Grayhill
Switch Rotary SP Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 71ADF30011AJN
  • fournisseur:
    Grayhill
  • Référence:
    71ADF30-01-1-AJN
  • Alias/AKA:
    71ADF30-01PAJN
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Number of Positions:
    N/A
  • Pole Throw Configuration:
    SP12T
  • Actuator Length:
    9.53 mm
  • Dimension:
    19.05 x 19.05 x 36.78 mm
  • Actuator Style/Diameter:
    Flatted Shaft/3.18
  • Mounting:
    Panel Mount
  • Body Orientation:
    Straight
  • Terminal Type:
    Solder
  • Angle of Throw:
    30 °
  • Contact Rating @ Voltage:
    0.3@115VAC A