- HS1016-3R8306-R
HS1016-3R8306-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 30F 3.8V 20% (10.5 X 18mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 3uA 0.55 Ohm 1000h 70C Bulk
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description