- 106-M2-P10-10A
106-M2-P10-10A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 240VAC/48VDC
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 106M2P1010A
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:E-T-A Engineering Technology
Référence:106-M2-P10-10A
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
COO:TN
ECCN:EAR99
Référence:
50 -
Type:Thermal2867
Voltage Rating:2402868VAC,482868VDC
Number of Poles:12860
Current Rating:10 A
Terminal Design:Quick Connect2865
Operating Temperature:-20 to 60 °C