B40SR12424A
Delta DCDC
DC-DC Power Supply - 300W - 12.4VDC Output - 18 to 60VDC Input - 190.0x76.0x44.0mm
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bag Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +