MC12FA101J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 100pf (+/-) 5% - 100VDC - 25ppm/°C - 1210 - RoHS
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BAG Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: MC12FA101JF
  • fournisseur:
    Cornell Dubilier
  • Référence:
    MC12FA101J-F
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Family:
    MC
  • Capacitance Value:
    100 pF