MC12ED300J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 30pf (+/-) 5% - 500VDC - 50ppm/°C - 1210 - RoHS
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BAG Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: MC12ED300JF
  • fournisseur:
    Cornell Dubilier
  • Référence:
    MC12ED300J-F
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Dimension:
    3.2 x 2.5 x 2(Max) mm
  • Capacitance Value:
    30 pF