WS1M1500J
Bourns
Res Wirewound 150 Ohm 5% 1W A±200ppm/A°C Conformal Coated AXL Ammo
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
AMMO Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: WS1M1500J
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    WS1M1500J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Termination Style:
    Axial11387
  • Power Rating:
    1 W
  • Resistance Value:
    150 Ohm
  • Tolerance:
    511388%
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 200 °C