W7M1000J
Bourns
Fixed Resistor - Wire Wound - 7W - 100ohm - 5% - ±300ppm/°C
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
AMMO Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +