W2M1000J
Bourns
Res Wirewound 100 Ohm 5% 2W A±300ppm/A°C AXL Ammo
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
AMMO Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: W2M1000J
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    W2M1000J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Termination Style:
    Axial11387
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    511388%
  • Temperature Coefficient:
    ±300 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 200 °C