TISP5115H3BJR-S
Bourns
Thyristor Surge Protection Devices 90V 60A 2-Pin SMB T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: TISP5115H3BJRS
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    TISP5115H3BJR-S
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Family:
    TISP5115H3
  • Maximum Holding Current:
    600 mA
  • Maximum Breakover Current:
    600 mA
  • Maximum Rate of Rise of Off-State Voltage:
    5000(Min) V/ us
  • Maximum Peak Pulse Current:
    500 A
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Junction Ambient Thermal Resistance:
    113 °C/W
  • Maximum Junction Case Thermal Resistance:
    N/A
  • Maximum Breakover Voltage:
    115 V