TISP4145J1BJR-S
Bourns
Thyristor Surge Protection Devices 120V 100A 2-Pin SMB T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: TISP4145J1BJRS
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    TISP4145J1BJR-S
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Breakover Voltage:
    145 V
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Family:
    TISP4145J1
  • Maximum Holding Current:
    20(Min) mA
  • Maximum Breakover Current:
    600 mA