- TC33X-1-104E
TC33X-1-104E
Bourns
Res Trimmer 100K Ohm 25% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (3.6 X 3.8mm) Footprint SMD T/R
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: TC33X1104E
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:Bourns
Référence:TC33X-1-104E
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533408050
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
2500 -
Mounting:Surface Mount11434
Number of Turns:1(Elec),1(Mech) Turns
Termination Style:Footprint11449
Power Rating:0.1 (1/10) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:2511450%
Temperature Coefficient:±250 ppm/°C
Dimension:3.6 x 3.811440mm
Operating Temperature:-40 to 100 °C