SRR7032-471M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 1KHz 34Q-Factor Ferrite 200mA 2.4Ohm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SRR7032471M
  • Référence:
    SRR7032-471M
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    470 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    200 mA
  • Maximum DC Resistance:
    2.4 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C