SRR6040A-101M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 10KHz Ferrite 0.65A 0.345Ohm DCR Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +