SRR0735A-221M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 400mA 1.32Ohm DCR Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SRR0735A221M
  • Référence:
    SRR0735A-221M
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    220 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    0.4(Typ) A
  • Maximum DC Resistance:
    1.32 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C