SRP1265C-150M
Bourns
Fixed Inductor - Metal Core - 15 µH - ±20% Tolerance - 11 A - 13.5A Saturation - Shielded - 28mOhm Max DCR - Surface Mount.
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +