SRN5020-330M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 900mA 516mOhm DCR 2020 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: SRN5020330M
  • Référence:
    SRN5020-330M
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    33 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    0.9 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.516 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C