SRN3015-2R2M
Bourns
Inductor Power - Semi-Shielded - Wirewound - 3 x 3 x 1.5mm - 2.2 µH - 1MHz - 1.8A - 72m Ohm.
Description +
Search Keywords: SRN30152R2M
  • Référence:
    SRN3015-2R2M
  • COO:
    MY
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.8 A
  • Maximum DC Resistance:
    72 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C