SRN3012TA-2R2M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 1.7A 0.08Ohm DCR 1212 Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SRN3012TA2R2M
  • Référence:
    SRN3012TA-2R2M
  • COO:
    TW
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.7 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.08(Typ) Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C