SRN3012TA-100M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.89A 0.245Ohm DCR 1212 Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SRN3012TA100M
  • Référence:
    SRN3012TA-100M
  • COO:
    TW
  • Inductance:
    10 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    0.89 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.245(Typ) Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C