SRN3010C-1R0M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 3.4A 0.067Ohm DCR 1212 T/R
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +