SRF4532-1R0Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 1uH 68Ohm 100kHz 1.2A 120mOhm DCR SMD T/R
Description +
Search Keywords: SRF45321R0Y
  • Référence:
    SRF4532-1R0Y
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Family:
    SRF4532
  • Dimension:
    4.7mm x 3.4mm x 3 mm