SRF3216-900Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.4A 0.3Ohm DCR SMD T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF3216900Y
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF3216-900Y
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Dimension:
    3.4mm x 1.8mm x 2.2 mm