SRF3216-222Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 3.2 x 1.6 x 2mm - 2.2K Ohm - 100M Hz - 200 mA - 1.2 Ohm - Mounting style SMD/SMT.
Description +
Search Keywords: SRF3216222Y
  • Référence:
    SRF3216-222Y
    EAR99
    2000
  • Configuration:
    Dual
  • Dimension:
    3.4 x 1.8 x 2.2 mm