SRF2012-900YA
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 90Ohm - 100MHz - 400mA 300m Ohm - 2.2 x 1.4 x 1.4mm.
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF2012900YA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF2012-900YA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    2.2mm x 1.4mm x 1.4 mm