SRF1280-330M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH/132uH 20% 100KHz Ferrite 3.23A/1.61A 0.0664Ohm/0.265Ohm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SRF1280330M
  • Référence:
    SRF1280-330M
  • Inductance:
    33,132 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    3.23,1.61 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.0664,0.265 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C