SRF1260-681M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH/2720uH 20% 100KHz Ferrite 700mA/350mA 1.212Ohm/4.635Ohm DCR T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF1260681M
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF1260-681M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Inductance:
    680,2720 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    0.7,0.35 A
  • Maximum DC Resistance:
    1.212,4.635 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C