SRF0905A-471Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 470uH 1kOhm 100kHz 1.1A 140mOhm DCR SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SRF0905A471Y
  • Référence:
    SRF0905A-471Y
    1000
  • Family:
    SRF0905A
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm