SRF0905A-250Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 25uH 600Ohm 1kHz 1A 160mOhm DCR SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SRF0905A250Y
  • Référence:
    SRF0905A-250Y
  • Dimension:
    9.5mm x 6.3mm x 5.3 mm