SRF0703-821M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH/3280uH 20% 100KHz Ferrite 270mA/134mA 5.01Ohm/20.07Ohm DCR T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF0703821M
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SRF0703-821M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    820,3280 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    270,134 mA
  • Maximum DC Resistance:
    5.01,20.07 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C