SRF0504-351Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 5 x 5.2 x 4.8mm - 1.1 uH - 350 Ohm - 100K Hz - 2 A - 40m Ohm - Mounting style SMD/SMT.
Description +
Search Keywords: SRF0504351Y
  • Référence:
    SRF0504-351Y
    1000
  • Attenuation:
    N/A
  • Configuration:
    Dual
  • Family:
    SRF0504
  • Dimension:
    5.2mm x 5mm x 4.8mm