SRF0504-302Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 5 x 5.2 x 4.8mm - 6 uH - 3K Ohm - 100K Hz - 500m A - 200m Ohm - Mounting style SMD/SMT.
Description +
Search Keywords: SRF0504302Y
  • Référence:
    SRF0504-302Y
    1000
  • Family:
    SRF0504
  • Dimension:
    5.2mm x 5mm x 4.7mm